Toolbar Link (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Attributes
nl: Attributen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Class
nl: Klasse

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Target
nl: Doel

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)

en: Same window (_self)
nl: Zelfde venster (_self)

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #
