Toolbar Link (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
