Toolbar Manager (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
