Toolbar Manager (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Tab
fi: Välilehti

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
