Toolbar Manager (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
