Toolbar Manager (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
