Toolbar Manager (2.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Tab
ca: Pestanya

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
