Toolbar Manager (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Custom label
cs: Vlastní popisek

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
