Toolbar Manager (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Tab
fa: زبانه

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Weight for @title
fa: وزن @title
