Toolbar Manager (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Tab
he: לשונית

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
