Toolbar Manager (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
