Toolbar Manager (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Custom label
vi: Nhãn tùy chỉnh

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
