Toolbar Manager (2.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Tab
fr: Onglet

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Custom label
fr: Étiquette personnalisée

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: No items.
fr: Aucun élément.
