Toolbar Manager (2.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom label
oc: Etiqueta personalizada

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
