Toolbar Manager (2.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Tab
ru: Вкладка

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Custom label
ru: Собственная метка

en: Weight for @title
ru: Вес @title
