Toolbar Manager (2.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
