Toolbar Manager (2.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Tab
da: Fane

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Custom label
da: Tilpasset etiket

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
