Toolbar Manager (2.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Tab
lv: Cilne

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Weight for @title
lv: Svars @title
