Toolbar Manager (2.0.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Tab
pl: Karta

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Custom label
pl: Własna etykieta

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: No items.
pl: Brak elementów.
