Toolbar Manager (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Tab
sk: Karta

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
