Toolbar Manager (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Tab
sv: Tabb

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Custom label
sv: Anpassad etikett

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
