Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Tab
ja: タブ

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
