Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Weight for @title
et: @title kaal
