Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Tab
hu: Fül

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: Weight for @title
hu: @title súlya
