Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Tab
it: Scheda

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Custom label
it: Etichetta personalizzata

en: Weight for @title
it: Peso per @title
