Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Tab
tr: Sekme

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Custom label
tr: Özel etiket

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
