Toolbar Manager (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Tab
uk: Вкладка

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
