Toolbar Menu (3.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
