Toolbar Menu (3.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
