Toolbar Menu (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
