Toolbar Menu (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
