Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Horizontal orientation
cs: Horizontální orientace

en: Vertical orientation
cs: Vertikální orientace
