Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
