Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Menu
he: תפריט

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Horizontal orientation
he: כיוון אופקי

en: Vertical orientation
he: כיוון אנכי
