Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Menu
hi: सूची

en: ID
hi: आईडी

en: About
hi: के बारे में
