Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Menu
ku: پێڕست

en: About
ku: دەربارە
