Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Horizontal orientation
th: การวางแนวนอน

en: Vertical orientation
th: การวางแนวตั้ง
