Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Horizontal orientation
da: Horisontal placering

en: Vertical orientation
da: Vertikal placering
