Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Menu
es: Menú

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Horizontal orientation
es: Orientación horizontal

en: Vertical orientation
es: Orientación vertical
