Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір
