Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
