Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
