Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Horizontal orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Vertical orientation
sk: Vertikálna orientácia
