Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
