Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
