Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu
ro: Meniu

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Horizontal orientation
ro: Orientare orizontală

en: Vertical orientation
ro: Orientare verticală
