Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Refresh
et: Värskenda

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Discard changes
et: Tühista muudatused
