Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Refresh
az: Yenilə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
