Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Refresh
he: ריענון

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Discard changes
he: ביטול שינויים
