Toolbar + (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Example
cs: Příklad

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Discard changes?
cs: Zahodit změny?
